Odbierz swój bezpłatny bilet na Invest Cuffs 2024 zanim będzie za późno

0
13

Tegoroczna edycja Invest Cuffs zapowiada się rekordowo. W konkursie Invest Cuffs oddaliście bowiem już rekordową ilość głosów. Rekordowa będzie także zapewne ilość wystawców, prelegentów oraz oczywiście Was – uczestników.

Niezmiernie nam miło, że zainteresowanie jubileuszową odsłoną wydarzenia jest tak ogromne. Przerosło ono nasze najśmielsze oczekiwania i w zawrotnym tempie zbliżamy się do limitu darmowych biletów, które dla Was przygotowaliśmy.

Z tego też powodu przychodzimy do Was z informacją, iż pozostało już jedynie 2000 darmowych wejściówek. Aby z nich skorzystać, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.conrego.com/

ODBIERZ SWÓJ BEZPŁATNY BILET NA INVEST CUFFS JUŻ TERAZ

Czym jest Invest Cuffs

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie. Rok rocznie przyciąga ono do Krakowa ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dowiedz się jak inwestują najlepsi

Dołączając do tego wydarzenia, otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Wydarzenie to skierowane jest do każdego, kto chce dowiedzieć się jak inwestować swoje oszczędności w 2024 r. niezależnie czy dysponuje kwotą 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

6 powodów dlaczego powinieneś zostać uczestnikiem Invest Cuffs 2024:

1. Uzyskasz wiedzę merytoryczną o podstawach inwestowania na rynku akcji, walut, kryptowalut, złota oraz nieruchomości. Zaawansowani inwestorzy poznają bardziej skomplikowane strategie inwestycyjne.

2. Poznasz najświeższe informacje rynkowe.

3. Wysłuchasz niemal 200 mówców – praktyków rynkowych, analityków, ekspertów branżowych, którzy przekażą praktyczną wiedzę.

4. Kilka tysięcy uczestników, osoby decyzyjne w firmach inwestycyjnych, bankach, domach maklerskich, instytucjach finansowych, funduszach inwestycyjnych to okazja do networkingu i wymiany doświadczeń.

5. Poznasz strategie inwestycyjne, z których codziennie korzystają prelegenci.

6. Na targach będziesz miał okazję do porozmawiania z przedstawicielami firm inwestycyjnych z Polski i zagranicy.

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2024

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2024, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.conrego.com/.

Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie udział w tym wydarzeniu! Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce lub skorzystaj z pakietów biletów premium.

ODBIERZ SWÓJ BEZPŁATNY BILET NA INVEST CUFFS JUŻ TERAZ

Nieprzekonany? Sprawdź, jak wyglądała ubiegłoroczna edycja:

 

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić Cię do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie internetowej.