Inwestorzy Dzieciom – wylicytuj specjalną statuetkę Invest Cuffs i wesprzyj podopiecznych Fundacji Embrace

0
38

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, jubileuszowa edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziesiąta odsłona wydarzenia, które rok rocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez blisko 200 prelegentów.

Invest Cuffs 2024 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, podczas której uhonorowane zostaną osoby i podmioty w największym stopniu przyczyniające się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Wesprzyj podopiecznych Fundacji Embrace

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku, znany krakowski artysta Marek Stankiewicz będący twórcą wszystkich statuetek od samego początku istnienia konkursu przygotuje także jedną, wyjątkową statuetkę, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpi bursztynowe serce.

Statuetka ta wystawiona zostanie na specjalną aukcję charytatywną, a zyski z jej licytacji zostaną w pełni przeznaczone na wsparcie osób najbardziej potrzebujących.

– Invest Cuffs to nie tylko biznes i inwestycje. W naszych działaniach nie zapominamy o filantropii. Z tego właśnie powodu, przy okazji tegorocznej edycji konferencji Invest Cuffs, wystawimy na specjalną aukcję charytatywną jedną, wyjątkową i niepowtarzalną statuetkę, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpi bursztynowe serce. Zysk z jej licytacji zostanie w pełni przeznaczony na wybrany przez nas cel charytatywny. W tym roku jest nim wsparcie działalności Fundacji Embrace w realizacji jej celów i inicjatyw edukacyjno-rozwojowych dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej – wskazuje Joanna Wenus, Chief Financial Officer Fundacji Invest Cuffs.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że statuetka, która wystawiona została na licytację przy okazji poprzedniej edycji Invest Cuffs wylicytowana została za kwotę 8700 zł. Środki te przeznaczone zostały na zakup trzech laptopów, które następnie przekazane zostały dzieciom przebywającym w placówce opiekuńczo-wychowawczej Siemacha Spot