X-Trade Brokers

X-Trade Brokers

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. to jeden z największych domów maklerskich w Europie.

Naszym klientom oferujemy bogaty dostęp do ponad 3000 instrumentów pochodnych z rynku walut, surowców, indeksów, kryptowalut, akcji CFD, ETF, opcji i akcji syntetycznych.

Będąc firmą wywodzącą się z Polski, od lat rozwijamy się także na rynkach zagranicznych i aktualnie jesteśmy obecni w ponad 13 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej. XTB od 2005 roku regulowany jest przez Komisję Nadzoru Finansowego. W 2016 roku staje się spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Wyróżnia nas własna przełomowa technologia, uhonorowana w 2017 roku nagrodą Produkt Roku FxCuffs oraz ciągły rozwój.

W XTB oferujemy ochronę przed ujemnym saldem, a środki klientów są objęte systemem rekompensat Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych

Oprócz dostarczania najnowocześniejszych technologii tradingowych i instrumentów finansowych, stawiamy sobie za cel edukację inwestorów. Od wielu lat prowadzimy szeroko zakrojone i bezpłatne działania uświadamiające inwestorów w zakresie możliwości zarządzania kapitałem oraz sposobach ograniczania ryzyka inwestycyjnego. Konferencje, warsztaty czy szkolenia internetowe z ekspertami rynków finansowych pozwalają inwestorom regularnie pozyskiwać wiedzę oraz poznawać nowe metody inwestycyjne.

office@xtb.com

+48 22 201 95 70

ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa

Copyright 2018/2019 Invest Cuffs