OSTC

      OSTC

W ciągu ostatnich 19 lat OSTC stało się jedną z największych firm tradingowych na świecie. Założona przez grupę traderów w południowym Londynie, dziś zatrudnia ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Rosję, Indie aż po Chiny.

Specjalizujemy się się w handlu kontraktami terminowymi i dostarczaniu płynności na kluczowych globalnych giełdach derywatów. W naszym portfolio jest ponad 130 produktów, m.in obligacje, kawa czy kakao, jesteśmy obecni na marketach w Londynie, Nowym Jorku, Chicago, Frankfurcie i Singapurze (CME, NYBOT, ICE, EUREX czy LIFFE).

Praca w OSTC to obrót kapitałem firmy, zarządzanie ryzykiem przy wsparciu nowoczesnych systemów informatycznych, doświadczonych managerów oraz stabilne wyniki wypracowane przez mądry trading na regulowanych rynkach.

OSTC oferuje szansę na rozpoczęcie niezwykłej kariery. Kilkumiesięczne, intensywne szkolenia, następnie stopniowe wprowadzenie na rzeczywiste rynki po to, aby stać się jednym z profesjonalnych traderów, odnoszących sukces na międzynarodowych rynkach finansowych.

Dołącz do nas już dziś. Sprawdź aktualne oferty pracy na taketheopportunity.com

Copyright 2018/2019 Invest Cuffs