M&P Alkohole i Wina Świata

     M&P

Firma M&P Pavlina Sp. z o.o. Sp. komandytowa, jest właścicielem marki M&P Alkohole i Wina Świata, która istnieje na rynku już od ponad 18tu lat. Na chwilę obecną posiadamy 34 eleganckie salony z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi; trzy prestiżowe cluby Whisky&Cognac Club, Bodega Marki, Whisky & Friends Club; biura sprzedaży bezpośredniej oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.

Importujemy wina i alkohole mocne z niemal całego świata. Na półkach naszych salonów można znaleźć ponad 2000 tytułów, które importujemy bezpośrednio od producentów. Mamy ponad 90 dostawców zagranicznych oraz wielu polskich dostawców lokalnych alkoholi. Posiadamy również 3 własne marki wódek: Starosta oraz należące do kategorii Premium: Pawlina i Dwór Polski.

Współpracujemy z tak znaczącymi dostawcami jak m.in:

  • W kategorii Whisky: GlenScotia, Sprinbank, Loch Lomond i Kilchoman ze Szkocji, The Irishman z Irlandii, Nikka z Japonii, Paul John z Indii oraz Blanton’s Bourbon z USA.
  • W kategorii win: Barone Ricasoli i Speri (Włochy), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia) , PradoRey i Bodegas Farina (Hiszpania) i wiele, wiele innych
  • Mamy również 3 domy koniakowe, najlepszą meksykańską Tequilę, Rum Barcelo z Dominikany, grappy, likiery oraz wermuty, absynt, calvados.

Pracujemy na rynku HoReCa oraz w sektorach B2B i B2C. Mamy ponad 12 tysięcy stałych klientów indywidualnych. W sektorze B2B jesteśmy dostawcą wielu znanych i cenionych firm.

Copyright 2018/2019 Invest Cuffs