Infoinwestor

Infoinwestor

Jednym ze sponsorów tegorocznej edycji #FxCuffs jest serwis Infoinwestor.pl. Portal początkowo był Dziennikiem Transakcji jego twórcy – Piotra Głowackiego. Stopniowo zaczęły się pojawiać codzienne analizy walut, indeksów, spółek prowzrostowych – tak, by ułatwić grę także i innym inwestorom. Piotr wydał polskie tłumaczenie bestsellera inwestycyjnego R.Minera „Strategie Inwestycyjne o Wysokim Prawdopodobieństwie Sukcesu” i korzystając również z własnych doświadczeń zaadoptował strategię mistrza świata w tradingu do polskich warunków.
Wokół Piotra zaczęła się skupiać coraz większa grupa Inwestorów i Traderów, czerpiąca wiedzę z jego doświadczenia a on stawał się coraz bardziej rozpoznawalnym mentorem. Stworzył wiele autorskich video-szkoleń, które podpowiadają jak inwestować i wskazują skuteczną strategię. Indywidualne podejście Piotra jest bardzo cenione w tej branży, a jednym z jego sposobów na sukces, jest dopasowanie stylu gry danego Inwestora bądź Tradera do jego osobowości, stylu życia i charakteru.
Sztandarowym programem autorskim Piotra Głowackiego jest Globalny System Inwestowania, łączący opiekę mentorską, spotkania live, konsultacje postępów, z wprowadzeniem w świat inwestowania, poznaniem skutecznej strategii, fundamentami wiedzy i praktycznego treningu zawierania transakcji. Piotr swój autorytet budował przez lata, dlatego coraz więcej nowych osób dołącza do Spółdzielni Traderów, w której Piotr, na własnym przykładzie, od praktycznej strony uczy jak budować bezpieczne portfele inwestycyjne. Najlepsi absolwenci GSI stają się ekspertami wspierającymi początkujących członków społeczności, w której każdy może liczyć na pomoc kolegów, brac udział w webinarahc szkoleniowych i feedback ze statementów zagrań.
Piotr nie przestaje poszukiwać hoss na rynkach, a swoją działalność w ostatnim czasie rozszerzył o rynek nieruchomości, na którym skutecznie realizuje plan inwestycyjny.
Przypomnijmy również, że Piotr Głowacki będzie jednym z prelegentów podczas tegorocznej edycji FxCuffs.
Przyjdź i spotkaj się z przedstawicielami branży już 16 i 17 marca 2018r. w ICE Kraków Congress Centre
https://expo.fxcuffs.pl

info@infoinwestor.pl

532 182 545

Kapelanka 12
30-347 Kraków

Copyright 2018/2019 Invest Cuffs