BitBay

BitBay

BitBay to najwięszka giełda cyfrowych walut w Polsce, założona w 2014 roku. Od początku istnienia firmy kieruje nią obecny CEO – Sylwester Suszek, popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji. Współtworzył wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, co pozwoliło mu, wraz ze wspólnikami, zbudować silną, szybko rozwijającą się giełdę.

Celem giełdy było stworzenie bezpiecznej i wiarygodnej platformy umożliwiającej szybką wymianę kryptowalut. BitBay posiada intuicyjny interfejs z profesjonalnymi narzędziami dla traderów. Obecnie na platformie można dokonywać transakcji w 8 kryptowalutach (Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Game, Dash, Bitcoin Gold) w parach z PLN, USD, EUR i BTC.

Ubiegły rok był dla BitBay bogaty w nagrody i wyróżnienia. Giełda otrzymała statuetkę THE BEST Cryptocurrency World Expo oraz Polską Nagrodę Innowacyjności przyznawaną przez Polski Kongres Przedsiębiorczości. BitBay został również sygnatariuszem Kanonu Dobrych Praktyk stworzonego w Ministerstwie Cyfryzacji w ramach Strumienia „Blockchain i Kryptowaluty”.

bitbay.net

BitBay

ul. Kępowa 45,

40-583 Katowice, PL

Copyright 2018/2019 Invest Cuffs