Tomasz Augustynowicz Invest Cuffs 2019

Tomasz Augustynowicz

,

Moja pasja rynkiem finansowym zaczęła się w czasach liceum, kiedy pierwszy raz miałem styczność z Warszawską Giełdą Papierów Wartościowych. Po przeczytaniu książki TWTL zaczął pogłębiać swoją wiedzę na temat strategii inwestycyjnych Joe DiNapoli.
Przeszedł przez kompletną ścieżkę edukacyjną, uczestniczył w spotkaniach z Piotrem Grelą, pierwszym ekspertem od metodologii DiNapoli.
W 2011 r. uczestniczył w warsztatach i seminariach z Joe DiNapoli’m oraz w seminarium Joe&Pieter w Sarasota na Florydzie, USA.
Uczestniczył także w ćwiczeniach na żywo z Pieter’em van Wyk’iem i wziął udział w seminarium „Trading Professionally” oferowanym przez Tony DiNatale’go, które przyczyniły się do jeszcze lepszego poznania tej metody inwestycyjnej.
Obecnie Tomasz jest inwestorem na pełen etat, posługując się metodą DiNapoli’ego oraz siły relatywnej. Zajmuje się głównie handlem akcjami, indeksami i niektórymi towarami, skupiając się na wyższych przedziałach czasowych, a także kontraktami futures e-mini S&P 500. Jest przekonany, że uczenie się metody Joe pozwala na osiągnięcie i uzyskanie niezbędnej wolności.

Talks