Piotr Głowacki

,

Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. Jest twórcą serwisu Infoinwestor.pl, z którego korzysta 15 000 użytkowników. W listopadzie 2015 r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych wspierającej rozwój i edukacje Inwestorów Indywidualnych.
Doświadczenie i wiedza zdobywana przez 12 lat pozwoliły mu wypracować swoją Strategię, którą teraz dzieli się z innymi prowadząc liczne Szkolenia i Kursy internetowe. Ponad 100 osób wzięło udział w jego autorskim Półrocznym Programie Mentoringowym – Globalny System Inwestowania.
Ogromny wpływ na ścieżkę inwestycyjnego rozwoju Piotra miała książka Robert’a Miner’a „Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”. To właśnie na podstawie książki tego Mistrza Swiata w Tradingu opracował swoją metodologię. Chcąc udostępnić wiedzę w niej zawartą polskim Inwestorom przetłumaczył i wydał książkę w Polsce.

Serwis Infoinwestor.pl stworzony przez Piotra w 2009 r. początkowo był jego dziennikiem transakcji.
Sporządził ponad 3000 analiz i opublikował prawie 20 000 wykresów. Firma w krótkim czasie szybko się rozwinęła i obecnie oprócz Szkoleń, analiz i Raportów o Stanie Świata organizuje również Seminaria Stacjonarne z zagranicznymi Traderami. „Przychodzi kiedyś czas, gdy pieniądze schodzą na drugi plan a zaczyna liczyć się Misja. Tą misją dla mnie jest wspieranie Inwestorów w ich ścieżce do sukcesu na Globalnych Rynkach.”

Talks