Marta Klepka Prelegent Invest Cuffs 2019

Marta Klepka

Dyrektor Marketingu, Dom Maklerski TMS Brokers S.A.

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w firmach z branży digital, e-commerce, a także z sektora mediowego i finansowego. Pracowała bezpośrednio z kluczowymi klientami oraz zespołami marketingowymi i PR-owymi z 30 krajów regionu EMEA. Doświadczenie zdobywała głównie na rynku polskim oraz rynkach europejskich (CEE, UK, Skandynawia). Pracowała z największymi reklamodawcami w regionie CEE takimi jak GSK, Danone, L’Oreal, Mondelez, Nestle, Novartis, P&G. Unilever i wielu innych.
Jako Dyrektor Marketingu w Domu Maklerskim TMS Brokers jest odpowiedzialna za strategię globalnych działań marketingowych, w tym PR. Zarządza relacjami z partnerami mediowymi i międzynarodowymi agencjami. Zajmuje się także analizą trendów rynkowych i działań konkurencji, kierując 8-osobowym Departamentem Marketingu.
Wcześniejsze doświadczenia Marta Klepka zdobywała w Audiotece, gdzie pełniła funkcję Marketing & Business Development Managera, a także w domach mediowych grupy Publicis, gdzie była odpowiedzialna za strategiczny rozwój oferty spółek w dziedzinie digital marketingu. Przedtem pracowała w firmie Gemius, gdzie zarządzała działami sprzedaży, marketingu i PR, kształtowała wizerunek firmy oraz rozwijała jej produkty.

Talks