Joe DiNapoli Invest Cuffs 2019

Joe DiNapoli

,

Joe jest traderem z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym.

Był jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej; handlujący nimi do dziś!

Jest również dogłębnym i wnikliwym badaczem, uznanym na arenie międzynarodowej wykładowcą i autorem. W przeciwieństwie do niektórych pracowników naukowych i teoretyków, którzy rzekomo znają rynki, Joe codziennie handluje z biura w Bangkoku lub Florydzie. Dzieli swój czas w roku na pobyt w obu miejscach.

Joe handlował na rynku akcji już w latach siedemdziesiątych. Obracał obligacjami o stopie procentowej 18%. Przewidywał spadek o 500 punktów w październiku 1987 roku i handlował na otwartych rynkach po 11 września 2001.

Wyczerpujące badania doprowadziły go do stworzenia wielu własnych wskaźników Oscillator Predictor (1981), DiNapoli Levels(Poziomy DiNapolego 1985-7), MACD Predictor  2003, a w szczególności praktyczna i unikalna metoda zastosowania współczynników Fibonacciego do osi cenowej, czyni go jednym z najbardziej poszukiwanych dziś ekspertów w branży.

Talks