Infoinwestor

Infoinwestor

Serwis Infoinwestor.pl powstał w 2009 r. Początkowo był Dziennikiem Transakcji jego twórcy – Piotra Głowackiego. Stopniowo zaczęły się pojawiać codzienne Analizy Walut, Indeksów, Spółek – tak by ułatwić grę także i innym Inwestorom. Sekretem serwisu i podstawą jego działania jest książka Mistrza Tradingu Robert’a Miner’a „Strategie Inwestycyjne o Wysokim Prawdopodobieństwie Sukcesu”. To w oparciu o metodologię w niej zawartą są tworzone programy szkoleniowe. Obecnie ponad 100 Inwestorów ukończyło półroczny Kompleksowy Kurs Inwestycyjny autorstwa Piotra.

Oprócz Szkoleń online Infoinwestor.pl jest także organizatorem stacjonarnych seminariów. Gościem specjalnym jest Marcus de Maria – multimilioner, trener i mówca motywacyjny. Z roku na rok oferta serwisu jest coraz bogatsza. Doszła analiza i interpretacja sytuacji geopolitycznej, czy też liczne webinaria z udziałem cenionych polskich Traderów.

Piotr Głowacki został w 2015 r. wiceprezesem i jednym z założycieli Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych. W związku z tym Infoinwestor stał się współorganizatorem największej w Polsce Konferencji branży Forex – FxCuffs 2016.

info@infoinwestor.pl

532 182 545

ul Podole 60/1
30-394 Kraków

Copyright 2018/2019 Invest Cuffs